W dniach 24 - 28 lipca remontowany będzie przejazd kolejowy na ulicy Stabłowickiej we Wrocławiu.
Zmienie ulegną trasy przejazdu linii:
Autobus linii 103
- pl. Solidarności - pl. Solidarności - ul. Legnicka - pl. Jana Pawła II - ul. Legnicka - ul. Pilczycka - ul. Kozanowska - ul. Pilczycka – ul. Maślicka – ul. Brodzka – PRACZE ODRZAŃSKIE
- PRACZE ODRZAŃSKIE – ul. Brodzka – ul. Maślicka - ul. Pilczycka - ul. Kozanowska - ul. Pilczycka - ul. Legnicka - ul. Zachodnia - ul. Rybacka - pl. Solidarności - pl. Solidarności
- pl. Solidarności - pl. Solidarności - ul. Legnicka - pl. Jana Pawła II - ul. Legnicka - ul. Pilczycka - ul. Kozanowska - ul. Pilczycka – ul. Maślicka – ul. Brodzka - - ul. Janowska - Janówek
- Janówek – ul. Janowska – ul. Brodzka - ul. Maślicka - ul. Pilczycka - ul. Kozanowska - ul. Pilczycka - ul. Legnicka - ul. Zachodnia - ul. Rybacka - pl. Solidarności - pl. Solidarności
- pl. Solidarności - pl. Solidarności - ul. Legnicka - pl. Jana Pawła II - ul. Legnicka - ul. Pilczycka - ul. Kozanowska - ul. Pilczycka – ul. Maślicka – ul. Brodzka – Pracze Odrzańskie – ul. Brodzka – ul. Maślicka – ul. Główna – ul. Stabłowicka - ul. Jeleniogórska - mosty Średzkie - ul. Średzka - ul. Trzmielowicka - ul. Płońskiego - Leśnica
- Leśnica - ul. Średzka - ul. Jeleniogórska - ul. Stabłowicka – ul. Główna – ul. Maślicka – ul. Brodzka – Pracze Odrzańskie – ul. Brodzka - ul. Maślicka - ul. Pilczycka - ul. Kozanowska - ul. Pilczycka - ul. Legnicka - ul. Zachodnia - ul. Rybacka - pl. Solidarności - pl. Solidarności
Autobus linii 403
- pl. Solidarności - pl. Solidarności - ul. Legnicka - pl. Jana Pawła II - ul. Legnicka - ul. Pilczycka - ul. Królewiecka – ul. Maślicka – ul. Główna - ul. Stabłowicka – ul. Jeleniogórska - mosty Średzkie - ul. Średzka - Leśnica
- Leśnica - ul. Płońskiego - ul. Trzmielowicka - ul. Średzka - mosty Średzkie – ul. Jeleniogórska - ul. Stabłowicka – ul. Główna – ul. Maślicka - ul. Królewiecka – ul. Pilczycka - ul. Legnicka - ul. Zachodnia - ul. Rybacka - pl. Solidarności - pl. Solidarności
Autobus linii 245
- pracze odrzańskie - ul. Brodzka – ul. Maślicka – ul. Główna – ul. Stabłowicka – ul. Górecka – ul. Wełniana – ul. Główna – ul. Maslicka - ul. Pilczycka – ul. Gwarecka - ul. Dokerska - ul. Kozanowska - ul. Pilczycka - ul. Popowicka – ul. Starogroblowa - ul. Długa - ul. Poznańska - ul. Zachodnia - ul. Rybacka - pl. Jana Pawła II – ul. Ruska – ul. Włodkowica – ul. Zamkowa łacznik - ul. Kazimierza Wielkiego - ul. Skargi - ul. Kołłątaja - ul. Peronowa - ul. Borowska – ul. Sucha - ul. Joannitów - Dworzec PKS - ul. Joannitów - ul. Dyrekcyjna - ul. Gliniana – ul. Hubska - ul. Bardzka – al. Armii Krajowej - ul. Tarnogajska - ul. Gazowa – ul. Mościckiego - ul. Semaforowa - ul. Chińska - Brochów
- Brochów - ul. Chińska - ul. Birmańska - ul. Mościckiego - ul. Gazowa - ul. Tarnogajska - al. Armii Krajowej - ul. Bardzka - ul. Hubska - ul. Gliniana - ul. Borowska – ul. Dyrekcyjna - ul. Joannitów - Dworzec PKS - ul. Joannitów - ul. Sucha – ul. Borowska - ul. Peronowa – ul. Kołłątaja - ul. Skargi - ul. Kazimierza Wielkiego – (na odcinku od ul. Zamkowej do ul. Ruskiej przejazd przeciwnym pasem ruchu, na odcinku od ul. Ruskiej do ul. św. Mikołaja przejazd po torowisku ) – ul. św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - ul. Zachodnia - ul. Poznańska – ul. Długa - ul. Starogroblowa - ul. Popowicka – ul. Pilczycka - ul. Kozanowska – ul. Dokerska – ul. Gwarecka - ul. Pilczycka – ul. Maślicka – ul. Brodzka – ul. Stabłowicka – pracze odrzańskie
- pracze odrzańskie - ul. Brodzka – ul. Maślicka - ul. Główna – ul. Stabłowicka – ul. Górecka – ul. Wełniana – ul. Główna – ul. Maślicka - ul. Pilczycka - ul. Gwarecka – ul. Dokerska - ul. Kozanowska - ul. Pilczycka - ul. Popowicka - ul. Starogroblowa – ul. Długa - ul. Poznańska - ul. Zachodnia - ul. Rybacka - pl. Jana Pawła II – ul. Ruska – Włodkowica – ul. Zamkowa łącznik - ul. Kazimierza Wielkiego - ul. Skargi - ul. Kołłątaja - ul. Peronowa - ul. Borowska - ul. Sucha – ul. Joannitów - Dworzec PKS - ul. Joannitów - ul. Dyrekcyjna - ul. Gliniana – ul. Hubska - ul. Bardzka - al. Armii Krajowej - ul. Tarnogajska - ul. Gazowa – ul. Mościckiego - ul. Semaforowa - ul. Chińska – Brochów – Bieńkowice
- pracze odrzańskie - ul. Brodzka – ul. Maślicka - ul. Główna – ul. Stabłowicka – ul. Górecka – ul. Wełniana – ul. Główna – ul. Maślicka - ul. Pilczycka – ul. Gwarecka - ul. Dokerska - ul. Kozanowska - ul. Pilczycka - ul. Popowicka – ul. Starogroblowa - ul. Długa - ul. Poznańska - ul. Zachodnia - ul. Rybacka - pl. Jana Pawła II – ul. Ruska – ul. Włodkowica – ul. Zamkowa łącznik - ul. Kazimierza Wielkiego - ul. Skargi - ul. Kołłątaja - ul. Peronowa - ul. Borowska – ul. Sucha - ul. Joannitów - Dworzec PKS - ul. Joannitów - ul. Dyrekcyjna - ul. Gliniana – ul. Hubska - ul. Bardzka - al. Armii Krajowej - ul. Tarnogajska - ul. Gazowa – ul. Mościckiego - ul. Semaforowa - ul. Chińska - Brochów - ul. Chińska - ul. Centralna - ul. Konduktorska - ul. Buforowa - Jagodno - Lamowice - Iwiny
- Iwiny - Lamowice - Jagodno - ul. Buforowa - ul. Konduktorska - ul. Centralna - ul. Chińska - Brochów - ul. Chińska - ul. Birmańska - ul. Mościckiego - ul. Gazowa - ul. Tarnogajska - al. Armii Krajowej - ul. Bardzka - ul. Hubska - ul. Gliniana - ul. Borowska – ul. Dyrekcyjna - ul. Joannitów - Dworzec PKS - ul. Joannitów - ul. Sucha – ul. Borowska - ul. Peronowa – ul. Kołłątaja - ul. Skargi - ul. Kazimierza Wielkiego – (na odcinku od ul. Zamkowej do ul. Ruskiej przejazd przeciwnym pasem ruchu, na odcinku od ul. Ruskiej do ul. św. Mikołaja przejazd po torowisku ) – ul. św. Mikołaja - pl. Jana Pawła II - ul. Zachodnia - ul. Poznańska – ul. Długa - ul. Starogroblowa - ul. Popowicka – ul. Pilczycka - ul. Kozanowska – ul. Dokerska – ul. Gwarecka - ul. Pilczycka – ul. Maślicka – ul. Brodzka – ul. Stabłowicka – pracze odrzańskie