Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Chudnij jedząc

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
W Twoim ciele jest coś, co zmusza je do ciągłego magazynowania tłuszczu i blokuje dostęp do jego spalania! Co to jest i jak się tego pozbyć? Oto mity dotyczące odchudzania.

Poznaj fakty o odchudzaniu, o których nikt Ci wcześniej nie powiedział. To, czego się możesz tu niebawem dowiedzieć na zawsze odmieni Twoje życie i Twoje ciało. Schudniesz bez diety. To nie żart! To zmiana nawyków i stylu życia.

Jest to droga, z której nigdy nie będziesz chciała wrócić. Z tłuszczykiem pożegnaj się, więc na zawsze. Najpierw transformacji ulegniesz sama, a później zrobisz wszystko, by ta wiedza dotarła do tych, których kochasz. Życie daje Ci drugą szansę na nowy start: w szczupłym, zdrowszym i młodszym ciele. Przeżyjesz odnowę biologiczną. Odrodzisz się pełna zapału, z wilczym apetytem na życie. Jak wtedy, gdy miałaś 12 lat. A wszystko to w czasie 12 - tygodniowego Konkursu Odchudzania

MIT 1: “Jeśli ograniczysz jedzenie i zaczniesz liczyć kalorie – schudniesz.”

Błąd! Musisz jeść, aby schudnąć! Myślimy, że skoro jedzenie spowodowało przyrost wagi, to jego ograniczenie wywoła spadek masy ciała. Nic bardziej mylnego. Badania na przestrzeni ostatnich kilkunastu lat jednoznacznie wskazują - diety ograniczające oraz diety oparte o określoną liczbę lub typ kalorii nie działają. Dlaczego? Diety restrykcyjne nie działają, ponieważ prowadzą do spowolnienia metabolizmu, czyli sytuacji, w której trwały spadek wagi jest niemożliwy.

Dodatkowo, kto chce spędzić życie licząc kalorie? Determinacja do przestrzegania takiej diety szybko się wyczerpuje. Dla czołowych specjalistów od żywienia od dawna jest jasne, że rozwiązanie musi być nie tylko skuteczne, ale też łatwe do realizacji w codziennym życiu. Dla każdego. Bez względu na wiek, budżet, motywację czy siłę woli. Wbrew naszej intuicji, wybawienie od zbędnych kilogramów jest w pysznych pokarmach. W ramach Konkursu Odchudzania dowiesz się jakich.

MIT 2: “Nasza cudowna dieta (lub magiczna pigułka) sprawi, że schudniesz. Bez efektu jojo!”

Błąd! "Cudowne" diety i "magiczne" pigułki nigdy nie przynoszą trwałego efektu, gdyż nie rozwiązują źródła problemu - powodu, dla którego zaczęłaś tyć. Dlatego, nawet jeśli początkowo Twoja waga na diecie czy pigułce spada, organizm szybko powraca do kumulacji tkanki tłuszczowej. Dodatkowo, diety zaburzają funkcjonowanie Twoich narządów wewnętrznych, dlatego po każdej takiej kuracji coraz trudniej jest Ci schudnąć. Ile razy słyszałaś puste obietnice? Co 5 minut pojawia się nowa, "lepsza" dieta (dukana, białkowa, proteinowa etc.). Zastanawiasz się dlaczego nie możesz schudnąć na stałe? Nawet jeśli udaje Ci się na chwilę pozbyć kilku kilogramów, stara waga zawsze powraca. Zazwyczaj z dodatkowym bagażem. Jest możliwe, że będąc na diecie czy pigułce schudniesz - chudsza będziesz jednak przez chwilę, za to spowodowany nią stres dla organizmu, pozostawi w nim trwałe bruzdy. „Cudowne diety" = „Rujnujące diety”. Utrata wagi na diecie, która nie rozwiązuje źródła problemu, to jak budowanie wieżowca na piasku. Efekty bywają szybko widoczne, ale nie mogą przetrwać - brakuje im fundamentów. Tak jak budowa bez fundamentów, tak i oszukana utrata wagi będzie katastrofalna w skutkach. Cały efekt zostaje w krótkim czasie pogrzebany. I tak jak walący się budynek sieje wokół ogromne spustoszenie, tak konsekwencje nieodpowiedzialnie popularyzowanych diet - sieją spustoszenie w Twoim organizmie. Długookresowo stajemy się jeszcze grubsi.

MIT 3: „Aby schudnąć, musisz ćwiczyć”

Błąd! Możesz ćwiczyć i nie schudnąć ani kilograma. “Od kilku miesięcy codziennie ćwiczę brzuszki. Mój brzuch nie jest już miękki i wiotki jak kiedyś, ale wciąż nie jest płaski! Czy to znaczy, że coś robię źle?” Ćwiczenia są świetnym sposobem, by wzmocnić i rozbudować mięśnie. Jednak tkanka mięśniowa, to nie tkanka tłuszczowa i przyrost jednej nie zmniejsza i nie likwiduje drugiej... Niemożliwa jest transformacja tłuszczu w mięśnie, tak jak niemożliwa jest transformacja mięśni w tłuszcz. Ćwiczenia fizyczne są dla Ciebie dobre z wielu powodów m.in. dotleniają komórki, poprawiają krążenie, pracę serca, samopoczucie, itd. Jednak przynoszą niewielkie efekty w walce z upartym tłuszczem. Nie znaczy to, że jesteś skazana na krągłości i niechciane kilogramy. Musisz jednak sięgnąć po rzeczywiste rozwiązanie. Poznaj fakty - dlaczego tyjesz i jak rozwiązać źródło problemu. Tylko wtedy, pozbędziesz się złogów tłuszczu na zawsze. Jednocześnie przeżyjesz odnowę biologiczną i zregenerujesz nadwyrężone odchudzaniem organy.

Co możesz zrobić jeszcze w tym tygodniu? Skontaktuj się z Galerią Wellness ( www.konkursodchudzania.pl ) i zapisz się na najbliższy konkurs odchudzania. W ramach 12 tygodniowego cyklu poznasz wszelkie tajemnice zdrowego odżywiania i na stałe wprowadzisz je w życie. Schudniesz raz na zawsze. Zadzwoń pod nr infolinii: 509 506 567. Więcej informacji na stronie www.KonkursOdchudzania.pl


opr. awo © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Poniedziałek 6 kwietnia 2020
Imieniny
Ady, Celestyny, Ireneusza

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl