Wrocław - Międzylesie:
- Wrocław Główny (10:35) - Międzylesie (13:18)
- Międzylesie (13:32) - Wrocław Główny (16:24)
Wrocław - Jelcz Laskowice:
- Wrocław Główny (11:50) - Jelcz Laskowice (12:40)
- Jelcz Laskowice (14:20) - Wrocław Główny (15:06)
Wrocław - Oleśnica - (Ostrów Wielkopolski):
- Międzybórz Sycowski (06:54) - Oleśnica (07:47) - Wrocław Główny (08:36)
- Wrocław Główny (14:00) - Oleśnica (14:48)
- Oleśnica (15:21) - Wrocław Główny (16:11)
Wrocław - Wołów:
- Wrocław Główny (15:05) - Wołów (16:06)
- Wołów (16:33) - Wrocław Główny (17:25)
Wrocław - Rawicz:
- Oborniki Śląski (07:50) - Wrocław Główny (08:22)
- Wrocław Główny (15:20) - Oborniki Śląskie (15:52)
- Oborniki Śląskie (16:00) - Wrocław Główny (16:33