Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Ma się powstrzymać

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Podejrzany o oszustwo ginekolog ma nakaz powstrzymania się przez trzy miesiące od przyjmowania pacjentek w prywatnym gabinecie. Sąd, po raz kolejny, nie zgodził jednak na aresztowanie lekarza.

Rozprawa odbył się dziś przed Sądem Okręgowym we Wrocławiu. Ginekolog został oskarżony m.in. o to, wykrywał u kobiet schorzenia, na które tak naprawdę nie cierpiały. Potem je na nie „leczył”. Oczywiście, wiązało to się z dalszym, płatnym leczeniem. Mimo że nie miał takich uprawnień usypiał pacjentki, a później informował je o rzekomych, wykonanych zabiegach.

W sumie lekarz został oskarżony o ponad 50 podobnych przestępstw. Do prokuratury zgłosiło się już niemal 30 kobiet, ale dochodzą następne, które dowiedziały się o sprawie z mediów. Lekarz bowiem cały czas przyjmował pacjentki w swoim prywatnym gabinecie ginekologiczono-położniczym. Sąd nakazał mu zaprzestania tych praktyk na trzy miesiące. Ale ponownie nie zgodził się na wniosek prokuratury o tymczasowe aresztowanie ginekologa.


aso © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Niedziela 5 kwietnia 2020
Imieniny
Ireny, Kleofasa, Wincentego

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl