Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Nadciąga mrok - Castle Party 2011

Wydarzenie trwa od 2011-07-21 do 2011-07-24
     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Fani muzyki gotyckiej ściągają właśnie do zamku w Bolkowie gdzie w czwartek zaczyna się festiwal Castle Party. Impreza, której pierwsza edycja miała miejsce w 1994 roku w Grodźcu przeżywa obecnie największy rozkwit. Po raz osiemnasty na scenie miłośnicy mrocznych dźwięków zobaczą i usłyszą największe gwiazdy gatunku.


- Co roku jeżdżę do Bolkowa od 10 lat, to niesamowite miejsce – mówi Ola, studentka z Wrocławia. – W tym roku największym przeżyciem dla mnie będzie koncert Dioramy wraz z charyzmatycznym wokalistą Torbenem.

- Ja czekam przede wszystkim na Suicide Commando – dodaje Robert, wrocławianin. – Kilka lat temu byłem na ich koncercie również w Bolkowie, to był po prostu szał!

Castle Party to nie tylko muzyka, ale również szereg towarzyszących imprez. Pokazy wideo czy imprezy dj’skie w klubach Hacjenda, Piwnica i Sorrento gromadzą za każdym razem setki osób.

W ślad za mrocznym tłumem podążają również fotoreporterzy, operatorzy kamer, filmowcy, artyści fotograficy – słowem ludzie, którzy każdego roku chcą uwiecznić niesamowite kreacje uczestników festiwalu.

- Ludzie ubierają się naprawdę wyjątkowo w Bolkowie – mówi Sylwia, studentka. – Malują twarze, oczy na czarno, czerwono, dziewczyny ubierają czarne suknie z koronkami, albo są całe w lateksach, mężczyźni wyglądają jak wampiry… Tak naprawdę to każdy jest inny, każdy próbuje wyrazić w jakiś sposób siebie, tam po prostu trzeba być aby doświadczyć tej niesamowitej atmosfery.

Festiwal rozpoczyna się w czwartek, głównie imprezami w klubach. Przez piątek, sobotę i niedzielę fani muzyki gotyckiej będą mogli zobaczyć takie gwiazdy jak: ATARI TEENAGE RIOT, DIARY OF DREAMS, PROJECT PITCHFORK, CLOSTERKELLER, UMBRA ET IMAGO, SUICIDE COMMANDO, DIORAMA.

Castle Party 2011

Program

CZWARTEK

start: 20:00 - klub Hacjend - A::live To Dar::k

20:00 - 20:45 - H-EXE

21:00 - 21:45 - LECTER

22:00 - 22:45 - SYNCHROPATH

23:00 - 24:00 - MONSTERGOD

24:00 - 04:00 - dj Maniac (PL) - EBM, Synth, Electro

start: 20:00 - klub Piwnica - From Dusk Till Dawn

20:00 - 21:30 - dj semi android (D:GEN, pl) - synth pop, future pop, dark electro, electro-industrial

21:30 - 22:20 - UNSINN (pl) - live act

22:30 - 00:00 - dj Mrk (pl/gb) - progressive trance

00:00 - 02:00 - Leszek Rakowski (pl) - hits from Castle Party channel on Open FM

02:00 - 04:00 - dj Kelle (Nostromo, Noteingang, Zero, de) - ebm, tbm, hellelectro, electro-industrial

04:00 - 06:00 - dj Cimeries (Industrial Madness Project, by) - ebm, tbm

start: 21:00 - klub Sorento - Tran(s)ce::ndental Night

21:00-22:30 - dj Shimbu (SSSound Syndicate, sssound.pl) - drum'n'bass, psy

22:30-00:00 - dj Si.D. (SSSound Syndicate, ssound.pl) - hard trance, psy

00:00-01:30 - dj Shadyar (Long Long Travel, Gloomy Night, pl) - goa trance, psy trance, dark, trip, fullon

01:30-03:00 - dj Johny Bravoo (pl) - acid tekno, psy/progresive trance

01:30-03:00 - open deck

PIĄTEK

start: 15:00 - Zamek

HYOSCYAMUS NIGER (pl) - 15:00 - 15:40

CASTRATI. (fr) - 16:00 - 16:40

ŚMIAŁEK (pl) - 17:00 - 17:50

THE CUTS (pl) - 18:10 - 19:00

SANTA HATES YOU (de) - 19:20 - 20:20

FIXMER/MCCARTHY (de) - 20:45 - 21:50

CLOSTERKELLER (pl) - 22:15 - 23:25

ATARI TEENAGE RIOT (de) - 23:50 - 01:15

start: 20:00 - Kościół Katolicki przy Staromiejskim Rynku

OTHER DAY (de)

start: 19:00 - klub Hacjenda - Breslauer DJs Meeting

19:00 - 20:00 - HIEROS GAMOS (SK)

20:00 - 22:00 - Promostrefa HALOTAN RECORDS

22:00 - 23:30 - dj Einar (Mord=X=Fabrik, monoLight, Co.In., pl) - ebm, electro-industrial, gothic

23:30 - 01:00 - dj Cute (Liverpool, Mord=X=Fabrik, monoLight, Co.In., pl) - dark/harsh electro, tbm, alternative

01:00 - 02:30 - dj Fallen (Fallen Angels Party, pl) - electro-folk, dark/harsh electro

02:30 - 04:00 - dj Faust (Fallen Angels Party, pl) - terror-ebm, electro-industrial, harsh electro

start: 21:00 - klub Piwnica - Beats’n’Freaks Night

21:00 - 21:50 - KRZYŻ:KROSS (pl) - live act

22:00 - 00:00 - dj Bonus (Unholy Grace, pl) - ebm, electro-industrial, tbm, harsh electro

00:00 - 02:00 - dj Ergo (SDGE, Epicentre, Terror Militia Corp., ua) - harsh electro, terror ebm, aggro industrial, future pop

02:00 - 04:00 - dj Tendrill & dj Horrid (Vicious Night, pl) - d'n'b, psy trance, industrial rock, indie electro

04:00 - 06:00 - dj Vitaliy Stranger (gothic.com.ua, ua/de) & dj Featon (gothic.com.ua, ua) - ukrainian & russian gothic, ndh, electro-industrial, ebm

start: 21:00 - klub Sorento - Bats Night

21:00-23:00 - Betrayal (Deathcamp Project, pl) - classic goth & deathrock hits (Europe vs. America)

23:00-01:00 - dj De'Ath (Black Veil, Darklands, gb) - goth rock, deathrock, batcave, new wave, cold wave, wave, punk

01:00-01:30 - MALANDRA TRIBE (pl) - gothic belly dance show (part 1)

01:30-04:00 - AlkorXIII (Dark Entries, Mein Teil Party, pl) - gothic rock, cold wave, post-industrial

SOBOTA

start: 15:00 - Zamek

MONOLIGHT (pl) - 15:00 - 15:40

FREAKANGEL (ee) - 16:00 - 16:40

HETANE (pl) - 17:00 - 17:50

BLINDEAD (pl) - 18:10 - 19:00

NOSFERATU (gb) - 19:20 - 20:20

ZERAPHINE (de) - 20:45 - 21:50

UMBRA ET IMAGO (de) - 22:15 - 23:25

DIARY OF DREAMS (de) - 23:50 - 01:15

start: 22:00 - klub Hacjenda - Stay In The Rhythm

22:00-23:30 - dj EKD (MindMachine, pl) - electro, ebm, dark wave

23:30-01:00 - dj MasLo (MindMachine, pl) - ebm, aggrotech, electro-industrial

01:00-02:30 - dj Serafin (SDGE, pl) - synth pop, dark electro, ebm

02:30-04:00 - dj Rafaelo (SDGE, pl) - gothic, dark wave, dark electro

start: 21:00 - klub Piwnica - De::Compress::Ion Night

17:00-19:00 - Anna "Axine" Wiącek (pl) - "Apoptosis" - art exhibition

21:00-21:50 - [HAVEN] (pl) - live act

22:00-00:00 - dj H_12 (+TOG, hrv, Blindead, pl) - electro, industrial

00:00-02:00 - dj Maro (pl) - synth pop, ebm, dark-electro, harsh

02:00-04:00 - dj Simpson (Dekompresja, pl) - synth pop, future pop, dark electro

04:00-06:00 - dj Karpik (Electronic Black Mess, pl) - dark electro, ebm, synth pop

start: 20:30 - klub Sorento - Vampires Night

20:30-21:00 - MALANDRA TRIBE (pl) - gothic belly dance show (part 2)

21:00-23:30 - dj Carl & dj Absinth (pl) - fotn, old school goth, retro, new wave

23:30-01:30 - dj Black Ossian (DarkItalia.it) - dark wave, post-punk, batcave, punk 70, italian wave

01:30-04:00 - dj NachtStalker Kaneda (Night of the Dancing Dead, pl) - deathrock, dark wave, goth rock

NIEDZIELA

start: 15:30 - Zamek

REACTOR7X (pl) - 15:30 - 16:10

BRATRSTVO LUNY (cz) - 16:30 - 17:10

CONTROLLED COLLAPSE (pl) - 17:30 - 18:20

DOPE STARS INC. (it) - 18:40 - 19:30

DIORAMA (de) - 19:55 - 21:00

SUICIDE COMMANDO (be) - 21:25 - 22:35

PROJECT PITCHFORK (de) - 23:00 - 00:25

start: 22:00 - klub Hacjenda - United Colours of Dark

22:00-23:30 - dj Gothzilla (Vampiriada, pl) - gothic rock, dark wave

23:30-01:00 - dj ManieK (Danse Macabre, pl) - dark/harsh electro, electro-industrial

01:00-02:30 - dj Octahedron (Todesfrequentz, pl) - power noise, rhythmic industrial

02:30-04:00 - dj Mirage (Electro Prague Festival, cz) - synth pop, ebm, gothic

start: 21:00 - klub Piwnica - Poznań Night

17:00-19:00 - Łukasz "Alkazz" Schmidt (pl) - "Between the Worlds" - art exibition

21:00-21:50 - INDUSTRIA EX MACHINA (pl) - mash-up act

22:00-00:00 - dj K'ma52 (pl) - electro-industrial, ebm, electronic

00:00-02:00 - dj Adnistral (pl) - harsh ebm, electro-industrial, noise, schranz

02:00-04:00 - dj Sthilmann (+TOG, pl) - future pop, psy trance, electro-industrial

04:00-06:00 - Dobermann (Alternation.pl) - psy trance, electro-industrial

start: 20:30 - klub Sorento - Zombies Night

20:30-21:00 - ELEUTHERIA (pl) - fashion show by Evil Dolls

21:00-23:30 - Pinhead (Dead Division, Altergothic.pl) - gothic, cold wave, dark wave

23:30-01:30 - djane Danai Moi (Athens, gr) - deathrock, ndw, synth punk

01:30-04:00 - dj Woodraf (Return To The Batcave, Bat-Cave.pl) - batcave, deathrock, gothic-punk, coldwave, gothabilly

Ceny biletów :

Bilet jednodniowy - piątek, sobota, niedziela

- przedsprzedaż - 100zł

- w dniu festiwalu - 120zł

Karnet - czwartek + piątek + sobota + niedziela

- przedsprzedaż - 210zł

- na zamku 240zł


RW



o © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Środa 15 lipca 2020
Imieniny
Henryka, Igi, Włodzimierza

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl
Ogłoszenia nieruchomości