Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
To będzie bitwa

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Pretendent Tomasz Adamek oraz aktualny mistrz świata federacji WBC w wadze ciężkiej Witalij Kliczko spotkali się dziś na konferencji prasowej przed sobotnią walką o tytuł mistrza świata, która odbędzie się na Stadionie Miejskim we Wrocławiu.

Trener Witalija Kliczki zaznaczył, że jego podopieczny jest w optymalnej formie. Sam mistrz świata stwierdził natomiast, że walka z pewnością nie będzie łatwa, ale jak zaznaczył: - Jestem pewny swoich umiejętności. To nie będzie walka, to będzie bitwa.

Na pytanie o swój osobisty stosunek do Adamka powiedział: – Lubię go, to miły facet, ale jest moim przeciwnikiem. Kliczko zapowiedział także, że ze względu na szczególny charakter walki, przygotował specjalne niespodzianki. W sobotę przekonamy się co mistrz miał na myśli.

Tomasz Adamek sprawiał wrażenie bardzo skoncentrowanego i skupionego. - Jestem przygotowany na to, aby zdobyć pas wagi ciężkiej. Wiem, że nie będzie łatwo, ale mój duch jest mocny i jestem na to gotowy - oznajmił pretendent do tyłu mistrza świata i podkreślił, że wchodząc na ring zawsze wierzy w zwycięstwo. - To jest sport, wygrywa lepszy, przegrywa gorszy.

Obecny na konferencji prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz zapewniał: – Jest stadion, będzie wspaniała walka. Zapytany o kwestię wydania przez policję opinii na temat bezpieczeństwa na stadionie, która ma być ogłoszona w połowie tygodnia uspokajał: - Wszystko będzie dobrze. Jesteśmy w końcowej fazie procedury.

Walka Kliczko vs. Adamek będzie z pewnością ogromnym wydarzeniem. 42 tysiące biletów zostało sprzedanych w rekordowym tempie, a gala będzie transmitowana na żywo w ponad 130 krajach.

Już w środę w centrum handlowym Magnolia Park odbędzie się otwarty trening, w piątek natomiast oficjalne ważenie zawodników. Adamek ostatni trening ma w środę, resztę czasu poświęci na koncentrację, ponieważ jak zauważył, zwycięstwo nie jest tylko kwestią mięśni, ale także umysłu.


ANSo © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Niedziela 29 marca 2020
Imieniny
Marka, Wiktoryny, Zenona

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl