Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Wrocław
Uratowali kajakarzy na Odrze

     autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn  
Wrocławscy policjanci z komisariatu wodnego uratowali dwie osoby, które wpadły do wody, po tym jak ich kajak przewrócił się na rzece na skutek powstania wysokiej fali.
Uratowali kajakarzy na Odrze

Uratowani, to kobieta i mężczyzna, mieszkańcy województwa świętokrzyskiego, w wieku 45 i 30 lat.

Do zdarzenia doszło po godzinie 16. Policjanci patrolując łodzią motorową rzekę, na wysokości przystani Gondoli, na lewym brzegu Odry, zauważyli kajak wywracający się na skutek dużej fali. Dwie osoby wpadły do wody. Miały wyraźnie problem z utrzymaniem się na powierzchni.

Po wyciągnięciu z wody na pokład łodzi, udzielono im pomocy przedmedycznej. Po dotransportowaniu na brzeg, kobieta i mężczyzna zostali przebadanie przez zespół pogotowia ratunkowego. Nie doznali oni żadnych obrażeń.


polo © 2007 - 2020 Otomedia sp. z o.o.
Redakcja  |   Reklama  |   Otomedia.pl

Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
Znajdź wydarzenie
na naszym afiszu
Twój afisz
na grupie Otomedia.pl
zadzwoń: 512 745 851
e-mail: reklama@otomedia.pl
 
Dzisiaj
Sobota 4 kwietnia 2020
Imieniny
Benedykta, Izodory, Wacławy

tel. 660 725 808
tel. 512 745 851
reklama@otomedia.pl