Grupa Oto:     Bolesławiec Brzeg Dzierzoniów Głogów Góra Śl. Jawor Jelenia Góra Kamienna Góra Kłodzko Legnica Lubań Lubin Lwówek Milicz Nowogrodziec Nysa Oława Oleśnica Paczków Polkowice
Środa Śl. Strzelin Świdnica Trzebnica Wałbrzych WielkaWyspa Wołów Wrocław Powiat Wrocławski Ząbkowice Śl. Zgorzelec Ziębice Złotoryja Nieruchomości Ogłoszenia Dobre Miejsca Dolny Śląsk

Sukces wojskowych siłaczy

autor:
Share on Facebook   Share on Google+   Tweet about this on Twitter   Share on LinkedIn
Wicemistrzostwo Polski w kategorii +120 kg kpt. Artura KICZUKA i medale w III. Otwartych Mistrzostwach Powiatu Średzkiego w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Mężczyzn to bilans zawodów z udziałem siłaczy wrocławskiego CSWInż.iChem.

kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.Sukces wojskowych siłaczy
kliknij na zdjęcie, aby powiększyć.

Reprezentanci wrocławskiego Centrum Szkolenia, uzyskanymi wynikami potwierdzili wysoką formę już na początku sezonu.

Sierżant Krzysztof CHOWANIAK w kategorii wagowej +110 kg, wynikiem 200 kg, zajął II miejsce, starszy kapral Miłosz KAZIMIERSKI w kategorii wagowej do 92,5 kg z wynikiem wyciśniętych 172,5 kg był III-ci. Starszy szeregowy Michał JĘDRZEJAK z wynikiem 120 kg zajął VIII miejsce w kategorii do 82,5 kg, a starszy szeregowy Marcin GARBAS, który przebywa w Centrum na kursie specjalistycznym, wygrał kategorię do 75 kg wynikiem 170 kg.

Kierownikiem reprezentacji był kapitan Artur KICZUK, który dał pokaz swoich umiejętności w zorganizowanych w Przylesiu III. Mistrzostwach Polski w Wyciskaniu Sztangi Leżąc Klasycznym.

Kapitan Artur KICZUK, na co dzień dowódca kompanii drogowo – mostowej batalionu zabezpieczenia wrocławskiego Centrum, wyciśniętym ciężarem 217,5 kg zdobył tytuł Wicemistrza Polski w swojej kategorii wagowej.

Wkrótce (26 października) na terenie wrocławskiego Centrum rozegrane zostaną II. Dolnośląskie Mistrzostwa Służb Mundurowych w Wyciskaniu Sztangi Leżąc RAW.